TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik GeroAtlas60+ Tazelenme Üniversitesini ziyaret etti

tusiad16

Üniversitesi anlamlı günlerinden birini yaşadı. 28 Nisan 2017 tarihinde TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, AÜ Gerontoloji Bölümü Başkanı ve GeroAtlas60+ Tazelenme Üniversitesi kurucusu Prof. Dr. İsmail Tufan’ın davetini kabul ederek, Türkiye’nin ilk yaşlı üniversitesini ziyaret etti.

Yaşlılar tarafından büyük bir sevgi ve ilgiyle karşılanan TÜSİAD Başkanı Bilecik konuşmasında GeroAtlas60+ Tazelenme Üniversitesinin öneminive başarılı yaşlanmanın adresi olduğunu vurguladı.

Akdeniz Üniversitesi yönetici ve öğretim üyelerinin toplantıya gelmemesine hayret eden yaşlı öğrenciler “ayıp ettiler, okumuş insanlardan beklenmedik bir davranış” diyerek öğretim üyelerinin davranış ve tutumuna bir anlam veremediklerini dile getirdiler.

Ancak toplantı son derece başarılı, samimi ve umut verici şekilde gelişti. TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’in toplantıya katılmaktan son derece keyif aldığı gözden kaçmadı. AÜ Gerontoloji Bölümü Başkanı Prof. Dr. İsmail Tufan’a böyle bir anlamlı projeyi hayata geçirdiği için teşekkür eden Bilecik, GeroAtlas60+ Tazelenme Üniversitesini yeniden ziyaret edeceğinibelirtti ve GeroAtlas60+ Tazelenme Üniversitesi öğrencileriyle sohbet etti.

——————————————————————————————————-

Detaylı bilgi için aşağıdaki PDF dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz:

tüsiad-duyuru 1

tüsiad-duyuru 2

tüsiad-duyuru 3