Biz

cropped-geroatlas_tazelenme_grubu.pngBiz, 1961-1978 Nazilli Öğretmen Okulu mezunlarıyız. Bundan anlaşılacağı gibi bazı kimselere göre artık pek “taze” sayılmayız. Fakat dış görünüşe aldanmamayı hayatımız boyunca binlerce öğrencimize öğrettik ve öğretmeye de devam ediyoruz.

Sadece öğretmek yetmez; öğrenmek ömür boyu devam eden bir süreçtir. Tıpkı yaşlanma gibi! Biz, emekli öğretmenler olarak hem öğreniyor hem de yaşlanmamıza anlam veriyoruz. Ömür boyu öğrenerek hem gelişiyor hem de toplumumuzun gelişmesine eskiden olduğu gibi bugün de destek olmaya devam ediyoruz.

GeroAtlas 60+ Tazelenme Grubu

 

Türk Medyasındayız!

GeroAtlas60+Tazelenme Üniversitesi kamuya malolmuştur. Türk medyasının övgüyle söz ettiği GeroAtlas60+Tazelenme Üniversitesi ulusal medyada halkımıza tanıtılarak, bu projeye katılmaya davet edilmiştir. Yaşlanma süreçlerini ve yaşlılık dönemini bilinçli olarak yapılandırmanın ve sağlıklı, zinde ve başarılı şekilde yaşlanmanın ülkemizdeki en güzel örneği olarak adından söz ettiren GeroAtlas60+Tazelenme Üniversitesi üzerine medyada çıkan haberlerden örnekleri aşağıda sunuyor, tüm meslektaşlarımızı ve öğrencilerimizi bu projeyi desteklemeye davet ediyoruz.

Prof. Dr. İsmail Tufan’ın “En Uzun Yaşayanlar” Belgeseli

Prof. Dr. İsmail Tufan’ın hazırladığı belgeselde Türkiye’nin altı ilinde yaşayan en uzun ömürlü insanlar   uzun yaşamlarının sırlarını anlatıyor. Hürriyet Gaztesinde pazartesi gününden itibaren takip edebilirsiniz.

Hürriyet Gazetesi

Videolar

Video

Türkiye Gazetesi: Türkiye’nin en yaşlı üniversite öğrencileri ders başı yaptı (VİDEO)